• faj
 • located (3)
 • fa
 • d

CO SHANDONG TIFTON TREGTI NDATIONRKOMBTARE, LTD.
CO NDATIONRKOMBTARE TIFTON LTD (Hongkong)

Bashkëpunimi me fitore Krijoni një Kredi të Sinqertë, Shkoni për Nivelin e Lartë

about-us-10

Rreth nesh

Shandong Tifton International Trading Co, Ltd ishte vendosur në RIZHAO, SHANDONG, Kinë. Ne jemi te specializuar në eksportimin e Sulfatit të Amonit, Sulfatit të Magnezit, Sulfatit të Zinkut, Klorurit të Amonit, NPK dhe plehrave të tjerë.

Produktet tona janë eksportuar në Azi, Amerikë, Evropë, Afrikë, Oqeani dhe Amerikën e Jugut, gjithsej më shumë se 20 vende dhe rajone.
Ne gjithmonë do të mbështesim misionin tonë të bashkëpunimit "Besnikëria, Efikasiteti dhe Inovacioni", për t'u ofruar klientëve tanë produktet dhe shërbimet më të mira të kënaqshme.

Produktet tona

Shërbimi ynë

service01

shërbimi01

Stock e Madhe dhe promovoni Dorëzimin

service02

shërbimi02

Shërbim i sinqertë para mesit ose pas shitjes

Partnerë

 • 8
 • 2
 • 6
 • 1
 • 3
 • 109
 • 5
 • 7
 • 4
 • 9