Na kontaktoni

Shandong Tifton bashkë tregtare ndërkombëtare., Ltd

Adresë

1303, Park C, Rruga Zibo,
Qyteti Rizhao, Shandong Kinë.

Telefoni

+86 13963329755

+86 6338559755

Orët

E hënë-e diela: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni